Kornelia Krefta laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego

• 2022-03-28 11:06:03
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

Z ogromną  przyjemnością  chcielibyśmy  poinformować, że  praca  naszej  uczennicy  została  doceniona  przez  Stowarzyszenie  Nauczycieli  Matematyki w Bielsku – Białej  oraz  przez Panią  Prorektor  Akademii Sztuk  Pięknych  w  Katowicach – która  sprawowała patronat  nad  konkursem. Praca  Kornelii Krefta  zajęła  I miejsce  spośród  ogromu  nadesłanych  z całego  kraju prac.

Kornelia Krefta laureatką  Ogólnopolskiego Konkursu  Matematyczno-Plastycznego

Prawie  trzydzieścioro  uczniów  naszej  szkoły wzięło  udział  w Ogólnopolskim  Konkursie Matematyczno-Plastycznym ,,Szwarno  Matma” organizowanym  cyklicznie  przez Stowarzyszenie  Nauczycieli  Matematyki  z siedzibą w Bielsku – Białej.

Szkolna  komisja  miała  bardzo  trudne  zadanie, gdyż  do  finału  ogólnopolskiego  mogła  wyłonić  tylko  jedną  pracę, a wszystkie  były  wyjątkowe  i bardzo  starannie  wykonane.  Wytypowana  została  praca uczennicy  klasy VIII b Kornelii Krefta.

Ogłoszenie  wyników  konkursu  oraz  wernisaż  prac  odbył  się  12 – 14 lutego  2022 r. podczas  XXX Krajowej  Konferencji  Stowarzyszenia Nauczycieli  Matematyki, w której  udział  brały  nasze  nauczycielki  matematyki: p. Alicja  Goyke  oraz  p. Monika Dąbek.

Serdecznie  gratulujemy  naszej  laureatce oraz  bardzo  dziękujemy  wszystkim  uczniom  za  udział  w  konkursie, zaangażowanie  oraz  trud włożony  w przygotowanie prac  konkursowych.